Yalı Mimarlık Ofisnin Kurumsal Kimlik tasarımını hazırladık.

YALI KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Yalı Mimarlık ve Mühendislik Ofisi yeni döneme yeni bir isim ve kurumsal kimlik çalıması ile girdi. Kaylı Ajans olarak Yalı Mimarlık Ofisinin Kurumsal Kimlik çalışalarını tasarladık. 

 

Kurumsal Kimlik Neden Önemlidir

Kurumsal kimlik, firmanızı yansıtan logo tasarımı ve bunun yanından kullandığınız dökümanların tasarımıdır. Firmanızın kurumsal kimliği sizi sektörde ciddiyetinizi ve mesleğinize verdiğiniz önemi göstermektedir. Kartvizit, antetli kağıt, dosyalık, kalem ve bz. ürünlerde kurumunuza özel olarak çizilmiş ve renkleri dikkatle seçilmiş sizi ve sektörünüzü anlatan çalışma olmalıdır. Kaylı Ajans olarak firmamızın tasarım konusunda deneyimleri ile sizde tanışma ister misiniz. 

 

Yalı Mimarlık ve Mühendislik Ofisi İletişim Bilgileri

Karlıbayır Mh. Selçuklu Cd. No: 37 K: 1 Arnavutköy / İSTANBUL
yalimuhendislikburosu@gmail.com
0530 345 64 58

 

Logo tasarım, kurumsal kimlik tasarım, web sitesi tasarım işlerinde kaliteli ve güvenli iş yapan firmamız sizleride çalışmalarında görmekten mutluluk duyar. Arnavutköy Logo tasarım, Arnavutköy Kurumsal Kimlik tasarım, Kartvizi tasarım, İstanbul kurumsal kimlik tasarım. Uygun fiyatlarla kaliteli firma tanırım ve kurumsal kimlik tasarım. Modern cizgilerle tasarım.