Arnavutköy'de ilk ve tek web tasarım ve yazılım firması

Web Sitesi Sanal Dükkanınız

Web sitesi artık firmaların olmazsa olmazlarındandır. Çünkü her bir firma iş yapmak için ve müşterilerini ağırlamak için bir ofis, büro veya işyeri açar, çünkü müşterinin güvenini almak ister. Ancak firmanın ofisine gelen sayısı firmanın tanınırlığı ve bulunduğu çevrenin şartlarıyla alakalıdır. 

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte firmalarının ofis veya işyerleriniden daha çok sanal ofislerinin daha çok ziyaret edildiğini görmekteyiz. Sanal ofisten kastımız firmaların web sitesidir. Sadece kendi bölgenizden değil, şehrinizden, ülkenizden veya dünyanın herhangi bir yerinden firmanızın sanal ofisine birileri girebilir ve sizi ziyaret edebilir. Yani ofis ve işyerlerimiz için vermiş olduğumuz değer kadar web sitelerininde çok büyük bir önemi vardır.

 

Peki Web Sitesini Yapmakta Geç Kalırsak

Web sitelerinin sunucuları bir algoritma ile çalışır, yani en basit yöntemle antalmak gerekirse, Ali'nin sitesini günde 100 kişi ziyaret ediyor ve Ali'nin sitesi 1 yıl sonra 36.500 kişi ziyaret etmiş oluyor ve Ali'nin her gün sitesini ziyaret eden sayısının arttığını hesaba katarsa bu sayı daha yüksek olacak ortalama 150.000 gibi. Veli ise Ali'den 2 yıl önce aynı sektörde işe başlamış ancak web sitesi kurmayı gerekli görmemiştir. Ancak Ali'nin hareketliliğini görünce oda web sitesi kurmak ister ancak Ali'den 1 yıl, yani 150.000 tık geride demektir. Daha ayrıntılı anlatalım Ali'nin sitesi 150.000 tık daha önceden aldığı için ilk önce Ali'nin sitesi görünecektir. Bu sebeple Veli'nin sitesi gerilerde kalmaktadır. 

Yani hangi sektörde, ne iş yaparsanız yapın web siteniz geciktikçe rakipleriniz sizin önünüze geçmiş oluyor. Bunun için web sitenizin kurulumunu bir an önce yapılması çok önem taşımaktadır.

 

Arnavutköy'ün İlk ve Tek Yazılım Firması

Kaylı Ajans Arnavutköy'de web sitesinde ve web yazılımında ilk ve tek firmadır. Müşterilerimizin sanal güvenliği açısından açık kaynak kodlar kullanmamaktayız. Web sitesi kaynak kodlarını kendi yazılım ekibimiz tarafında yazmaktayız. Buda sistemin açıklarını ve gizliliklerinin korunması açısından en güvenli yöntemdir. 

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Arnavutköy'de hizmet kalitesi ve sistem desteği en iyi bir şekilde vermekteyiz. Biz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim en önemli kazancımızdır.

 

Arnavutköy'de Web Sitesi ve Yazılım Firması olarak Çalışıyoruz

Arnavutköy bölgesinde hizmet veren ajans, Arnavutköy'ün web tasarım ajansı Kaylı Ajans, İstanbul Arnavutköy internet sitesi yapan firma