Bez Çanta

Sirkeci Sürücü Kursu Yeni Reklamı Bez Çanta

Sirkeci sürücü kursu eğitmenlerine ve misafirlerine unutulmayacak ve süreklilik sağlayan bir bez çanta ile reklam yaptırdı. Sürücü kurslarının dosyalarının tam olarak aldığı 30x40 cm ebatında tela bez çanta ile müşterilerinizin ve misafirlerinizin sizin reklamınızı yapmasını sağlayın. 

 

Bez Çanta

Sizde doğaya ve çevreye zarar vermeyen, reklamızın uzun süre yapıla bilen bez çantalar ile tanıştınız mı? Bez çanta baskıları tamamen renkli olup firmanızın bilgilerini ve logosunu basabilirsiniz ve en uygun fiyatlarla. Bez çanta artık çok ucuz sizin istediğiniz adetlerde firmanızın ihtiyaçlarına göre ve uygun fiyatlarla bez çantanızı hazırlıyoruz ve adresinize getiriyoruz. 

 

Teknik Özelikleri

Bez çanta yıkanmaya karşı uzun süre rengi solmaz ve yıpranmaz bu şekilde reklamınızı daha iyi yapabilirsiniz.
Bez çanta karton ve plastik poşetler gibi olmadığında ürünü kollananlar için uzun süreli kullanım sağlar.
Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre ebatlarla bez çantanızı hazırlayabiliriz.
Tasarımlarımız müşterinin isteklerine göre hazırlanır ve bir çok rengi içinde barındırır.

 

Sirkeci Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yavuz Selim Mah. İstanbul Cad. No: 113 Esenler / İST
0212 562 31 50
0544 562 31 50
www.sirkecisurucukursu.com

Sirkeci sürücü kursu ekibine ve Mehmet beye bizi tercih ettikleri için teşşekür ederiz.

 

Gözlükcü bez çantası, optik firmaları için bez çanta, sürücü kursları için bez çanta, reklamlı bez çanta, medikal firmaları için bez çanta, uygun fiyata bez çanta, hesaplı bez çanta, renkli baskılı bez çanta, tela bez çanta, İstanbul bez çanta, esenler bez çanta, Arnavutköy bez çanta, tanırım ve reklam çantası, promosyon bez çanta, ezcane bez çanta, tanıtım bez çantası, aklınıza gelebilecek bütün sektörler için bez çanta üretimi yapılır. Özel basklı ve tasarımlı bez çanta imalatı ve pazarlaması. Türkiyenin tamamına bez çanta gönderimi yapmaktayız.