Zarif Düğün Davetiyeleri

Düğün Özen İster

Düğünün özel ve ayrıcalıklı olduğunu biliyoruz, bir gelinliğin veya damatlığın incelik ve zerafetine uygun özel olarak davetiye tasarımları yapıyoruz. Kaylı ajans davetiye tasarımları olarak en güzel ve en özel dokunuşları hazırlıyoruz. Hızlı ve kaliteli davetiye hazırlarken aynı zamanda, uygun fiyata sizlere sunuyoruz.  Sizin özel günleriniz için; düğün, nişan, nikah, mevlüt veya sünnet merasimlerinize özel davetiye hazırlıyoruz.
Kaylı Ajans Davetiye olarak biz bu işi yapmaktan ve sizi mutlu etmekten büyük keyif alıyoruz ve en büyük kazancımızda bu.

Özellikleri: 

- 300 gr Desenli Fantazi Kağıt
- Ön Karka Renkli Baskı
- Renkli kolon Zarf (Kombini)
- Birlikte gelecek olanlar: Davetiye ve Davetiye Zarfı

Not: Davetiyelerimiz taşıma esnasında zarar görmemesi için demonte olarak (parça halinde) kargo ile size ulaştırılmaktadır.

Fiyat almak için lütfen iletişime geçin: 0212 681 01 03

Davetiye çeşitleri, kayli davetiye, uygun fiyata kaliteli davetiye hazırlıyoruz, hızlı gönderim, sizin için en değerli  ve en özel tasarımları yapıyroruz. İstanbul arnavutköy  mahallelerinde davetiye çeşitlerini görebilirsiniz. Bolluca, imrahor, boğazköy, hadımköy, haraççı ve taşoğluk bölgeleri. Size özel tasarımlar hazırlanır, uygun bütçeli davetiye, ucuz davetiye, kaliteli davetiye, sünnet davetiyesi, nikah şekeri ve benzeri çalışmalar özel gün ve geceleriniz için hazırlıyoruz. İstanbul arnavutköyde size çok yakın mesafede davetiye, hızlı ve acil davetiyeleriniz için mutlaka bize ulaşın, her bütceye uygun davetiye hazırlanmaktadır. Sultangazi, beylikdüzü, hadımköy, bağcılar, sefaköy, taksim, kasımpaşa, fatih, üsküdar, ümraniye, kadıköy, kartal, cevizli, maltepe, pendik, samandıra, sarıgazi, davetiye mağzası, davetiyeleri görebilirsiniz. İstanbul ve türkiyenin tamamına web sitesinden satış, e ticaret davetiye.