Sürücü Kurslarına Özel Deneme Sınavı ve Online Kayıt Sistemi

Güldü Sürücü Kursu Web Sitesi

Murat Güldü ve Ümit Güldü idaresinde Arnavutköy'ün eğitimde en kaliteli ve en çok beğenilen kursları Güldü Kardeşler Sürücü Kursu ve Ümit Güldü Sürücü Kursunun kurumsal web sitesi guldusurucukursu.com linki ile yayın geçmiştir. Güldü Sürücü Kursları web sitesinin özellikleri; Online kayıt, online deneme sınavı, mobil ve tabletlere uyumlu responsiv site, iletişim, blok haber sayfası, ehliyet sınıfları ve bilgi sayfası, video dersler, sınav sonuçları sayfası vb. özellikleri ile hazırlanmıştır. Sürücü Kurslarının bütün ihtiyaçlarına karşılanabilmesi için özel olarak hazırlanmış ve online işlemler ile kurslardaki iş yükünü hafifletilmesi için ek modüller tasarlanmıştır.

Güldü Kardeşler Sürücü Kursu: 

Anadolu Mah. Necip Fazıl Cad. No:31 K:3 Arnavutköy/ İstanbul
Tel: 0212 597 20 60 
Gsm: 0553 407 25 60
guldukardesler@gmail.com

Ümit Güldü Sürücü Kursu

Merkez Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:3 Aziz Bey Apt. D:2, Bolluca, Arnavutköy, İstanbul
Tel: 0212 597 26 83 
Gsm: 0507 643 81 60

Biz Web Yazılım Firmasıyız

Kaylı Ajans olarak İnternet (web) sitesi yazılımları yapmaktayız, hazır kalıp site ve güvenlik açığı olacak sistemler kullanmıyoruz. Kaylı Ajans olarak bütün sistemlerimizi kendi yazılım ekibimizle, kendi yazdığımız kodlarla hazırlıyoruz. Peki yazılım sitelerin açık kaynak sitelerden farkı nedir? Yazılım siteler kodlarını kendileri yazdıklarından dolayı güvenlik açıkları minimum derecede olur ve kodları herkes ile paylaşmadığında dolayı güvenlik riskleri kontrol altında tutar. Firmaların tasarım ve içerik değiştirmek istediklerinde kod yazılım sitelerin kodlarına müdahale edebilmesi kolay olduğunda tasarım ve içerik kayıpları olmadan en iyi ve hızlı şekilde fayda sağlamaktadır. 

Kaylı ajans olarak arnavutköyün en iyi internet web sitesi tasarım ajansı olmaktadır, web sitesini nerde yapabilirim, web sitesi nasıl yapılır, internet sitesi nasıl yapılır, en iyi internet sitesi yapan firma, arnavutköyde internet sitesi yapan ajans, istanbul arnavutköyde web sitesi tasarımı yapan ajans, istanbul arnavutköyde özel yazılım web sitesi yapan firma, arnavutköyde e ticaret sitesi yapan kaylı ajanstır. İnternet sitesin kod yazılımı ile müşterilerinin bütün isteklerini yerine getirebilme altyapısına sahip, 7/24 müşteri desteği saplayan, domain ve hosting hizmeti sağlayan, kendi serverları ile müşterilerinin sitelerini güvenlik açığı bırakmadan en iyi şekilde hazırlamaktadır. İstanbul'da web tasarım, internet sitesi yapımı gerçekleştiriyoruz. Kurumsal web sitesi hazırlıyoru. Arnavutköy'de kurumsal internet sitesi kurulum yapıyoruz. Türkiyenin tamamında sürücü kurslarına özel olarak web sitesi yapmaktayız, hem kurumsallarına uygun hemde sürücü kursu yönetmeliğine uygun içerik ve yönetim paneli ile kolay kullanuşlı siteler hazırlamaktayız. İstanbul, arnavutköy, beylik duzu, sultangazi, samandıra, sarıgazi, hadımköy, sarıyer, taksim, fatih, zeytinburnu, bağcılar, esenyurt, esenler, bayrampaşa, gaziosmanpaşa, alibeyköy ve bir çok ilçede hizmet vermekteyiz. Sürücü kursları sitesin en deneyimli ve başarılı sistemleri kurmakta ve kullanmaktayız.