Fadamko İnşaat ve Taahhüt Firmasının Tabela uygulaması

FADAMKO İnşaat ve Taahhüt

Fadamko İnşaat ve Taahhüt, dış cephe sistemlerinin Arnavutköy Taşoğluk'taki yeni ofislerinin tabela ve cam giydirme işlerini en iyi bir şekilde yapıp teslim etmiş bulunuyoruz. 

İşin Teknik Özellikleri:

Logo Tasarım: Firmanın sektörüne ve kurumsal çalışmalarına özgü ve orjinal bir logo çalışması yapılmıştır ve Kurumsal kimliği oluşturulmuştur.
Tabela: 360 x 90 cm, metal iskelet üzerine baskılı branda uygulaması, metal ayaklarla monta edilmiştir. 
Cam Giydirme: 235 x 110 cm ve 87 x 110 cm, cam üzerine van vasion (delikli folyo, dışardan içeri görünmeyen) uygulanmıştır ve teslim etmiş bulunmaktayız.

FADAMKO İnşaat ve Taahhüt Bilgileri: 

Fatih Damra KORKMAZ
0554 828 00 00
Mehmet Akif KORKMAZ
0544 828 00 00
Mustafa Kemal Mah. Kazım Karabekir Cad. No: Taşoluk Arnavutköy İSTANBUL

Kaylı Ajans Reklam ve Tanıtım

Firmanızın ihtiyacı olan bütün reklam, tanıtım, web tasarım, tabela, promosyon vb. işleriniz için sizlere hizmet vermektedir. Kurumsal Kimliğe mi ihtiyacınız var, firmanızı ve işinizi tanıtan bir çalışma mı istiyorsunuz? Logo ve Kurumsal kimlik tasarımı ile firmanıza özgü ve alanında modern bir çalışmasını biz hazırlayalım. Firmanızın internet (web sitesine) mi ihtiyacı var, size özgü, yeni ve modern tasarımlı, sektörünü temsil eden bir internet (web sitesi) bizim işimiz. Arnavutköy'de web tasarımda özel yazılılm olarak çalışan ilk ve tek firmayız. İnteraktif ortamda bütün ihtiyaçlarınızı biz karşışıyoruz. İnternet reklamı ve sosyal medya reklamlarınızı hazırlıyoruz ve sizin için reklam veriyoruz.