Balcı Mimarlık Kurumsal İnternet Sitesi

Balcı Mimarlık Kurumsal Web Sitesi

Uğur Balcı yönetiminde Balcı mimarlık ofisinin isteklerini özel olarak hazırlanan internet sitesi: modern arayüz, mobil cihazlara uyumluluk (responsiv), soe uyumluluk, arama motorlarına kelime ve metin girişlerine uyumluluk, PHP HTP5 kodlama olarak hazırlanmıştır. Firma kurumdal sayfası, referans sayfası, blok ve iletişim sayfası ile Balcı mimarlığın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde internet (web) sitesinin tasarımı yapılmıştır. 

Balcı Mimarlık Uğur Balcı ve ekibine internet (web) sitesi çalışmasında bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz ve çalışmalarında başarılar dileriz.
Adres : Karlıbayır Mh. Selçuklu Cd. No15-17 D:9 Arnavutköy / İstanbul
Telefon : 0212 684 4347
E-posta : info@balcimimarlik.com

Biz Web Yazılım Firmasıyız

Kaylı Ajans olarak İnternet (web) sitesi yazılımları yapmaktayız, hazır kalıp site ve güvenlik açığı olacak sistemler kullanmıyoruz. Kaylı Ajans olarak bütün sistemlerimizi kendi yazılım ekibimizle, kendi yazdığımız kodlarla hazırlıyoruz. Peki yazılım sitelerin açık kaynak sitelerden farkı nedir? Yazılım siteler kodlarını kendileri yazdıklarından dolayı güvenlik açıkları minimum derecede olur ve kodları herkes ile paylaşmadığında dolayı güvenlik riskleri kontrol altında tutar. Firmaların tasarım ve içerik değiştirmek istediklerinde kod yazılım sitelerin kodlarına müdahale edebilmesi kolay olduğunda tasarım ve içerik kayıpları olmadan en iyi ve hızlı şekilde fayda sağlamaktadır. 

Kaylı ajans olarak arnavutköyün en iyi internet web sitesi tasarım ajansı olmaktadır, web sitesini nerde yapabilirim, web sitesi nasıl yapılır, internet sitesi nasıl yapılır, en iyi internet sitesi yapan firma, arnavutköyde internet sitesi yapan ajans, istanbul arnavutköyde web sitesi tasarımı yapan ajans, istanbul arnavutköyde özel yazılım web sitesi yapan firma, arnavutköyde e ticaret sitesi yapan kaylı ajanstır. İnternet sitesin kod yazılımı ile müşterilerinin bütün isteklerini yerine getirebilme altyapısına sahip, 7/24 müşteri desteği saplayan, domain ve hosting hizmeti sağlayan, kendi serverları ile müşterilerinin sitelerini güvenlik açığı bırakmadan en iyi şekilde hazırlamaktadır. İstanbul'da web tasarım, internet sitesi yapımı gerçekleştiriyoruz. Kurumsal web sitesi hazırlıyoru. Arnavutköy'de kurumsal internet sitesi kurulum yapıyoruz.